O nas

Firma Speed Trans została założona w 2008 roku. Od tego momentu, nieustannie świadczy usługi transportowe rozwijając flotę samochodów. Posiadamy flotę własnych samochodów (Renault Master) oraz współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami, co daje możliwości realizacji każdego zlecenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą transportową od odebrania towaru z fabryki, poprzez magazynowanie aż do dostarczenia do klienta docelowego lub miejsca rozładunku.

W trakcie ponad 6 letniej historii firmy, zrealizowaliśmy prawie 1000 przewozów dla ponad 150 klientów. Stawiając jakość na pierwszy miejscu, nawiązujemy współprace długoterminowe, ponieważ każdy klient traktowany jest indywidualnie, oferty przygotowywane przez Speed Trans European Group pozwalają na sprawne funkcjonowanie każdego biznesu. Proponujemy Państwu usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

Małe ładunki
i transport specjalistyczny


Istniejąc na rynku od prawie 20 lat, bardzo dobrze nauczyliśmy się, jakich usług potrzebują firmy i jakiej współpracy oczekują. Możemy szybko zrealizować większe zlecenia, które wymagają zaangażowania specjalisty-cznego zaplecza i sprzętu oraz mniejszy transport drobnicowy.
Zyskasz przewagę
nad konkurencją


Proponując szeroki wachlarz usług, budujemy naszą ofertą wartość dodaną do transportu. Zapewniamy nie tylko dostarczenie towaru do klienta, ale także profesjonalne przechowywanie i zarządzanie magazynami produktów, co pozwala firmie zdobyć szybką przewagę wśród konkurencyjnych firm.
  • Jakość i terminowość
  • Indywidualne podejście
  • Kompleksowość obsługi
  • Elastyczność i dokładność
  • Transport w całej Europie
  • Atrakcyjna i prosta oferta
  • Szybkie wyceny i kontakt

Zobacz ofertę

Podstawą biznesu jest zrozumienie potrzeb drugiej firmy.
Wybierz bezpieczeństwo transportu i komfort kompleksowej obsługi.

Zadzwoń - tel. +48 791 221 777